20.10.2017- TINDER SĀGA jeb Vari, šonakt spilvens necietīs!

TINDER SĀGA – jeb mani atšuva! Tas ar tādu nelielu ironijas devu. Esmu jau kādreiz minējusi, ka mana dzīve ir viens liels seriāls. Iepriekšējā bloga ierakstā es ieskicēju kādu jaunekli, ar kuru devos piknikā. Sauksim viņu par Vari. Varis – 32 gadus, nu jau 33 gadus jauns jauneklis, ar bagātu, bet man nezināmu attiecību pieredzi. Ieturēts, mana auguma džentlmenis ar ērgļa stāju un bārdu. Jāatzīst, uz bārdu arī iekritu, spiežot viņam sirsniņu Tinder aplikācijā. Strādā stabilu darbu, ir apķērīgs, arī erudīts. Varis ir īsts rīdzinieks un kā viņš pats teica – manieres viņam nav svešas. Džentlmenis.

Tātad Varis… Viņš kādā no mūsu pirmajiem randiņiem mani noskūpstīja – tā īsti, kā to dara studenti un vienkāršais Varis man kļuva par seksuāli iekārojamo Vari. Tieši šī vilkme mani arī motivēja ar šo puisi satikties, lai arī jau pēc pirmajiem randiņiem sapratu, ka tur nekas vairāk par seksu nevar būt… Kāpēc nebūs – sarunu gaitā atklājās daudzas iepriekšējo attiecību pieredžu sekas. Bez tam, jau no paša sākuma abi neko viens otram nesolījām! Varis – vizuāli īstens Alfa tēviņš, iekšēji ar tādu kā glābēja sindromu. Patiesībā jau mani viņš tiešām nedaudz izglāba, jo, pateicoties viņam, es neuzkāpu uz iepriekšējo attiecību slotas. Viņa seksuālā pievilcība man ļāva tā kā saraut stīgas. Respektīvi – viens skūpsts manī iededzināja kaisli. Man patika ar puisi pavadīt laiku un tā “viļņa” sajūta… (viļņa sajūta – ķermenisks uzbudinājums). Tikāmies daudz… Visvairāk man patika sajūta, kuru droši vien es sevī pati kultivēju, piedomāju… Tā sajūta, ka es viņu interesēju seksuāli kā sieviete. Jokojāmies, reizēm viņš varbūt arī mēdza pārprast, ko es viņam saku, reizēm arī es nesapratu, ko īsti viņš ar teikto domāja, bija interesanti… Bet tad bija šodiena – diena, kad Varis uzaicināja uz kādu krogu, uz sarunu.

V: Es zinu, ka es Tev patīku.

I: Nu jā, patīc.

V: Mēs satiekamies 2 mēnešus un ir pienācis laiks saprast, ko darīt tālāk.

I: Nesapratu?

V: Esmu jau divas nedēļas pārdomās, iespējams, neesmu ticis galā ar savām iepriekšējam attiecībām…

I: Varbūt tad vajag atgriezties iepriekšējās attiecībās?

V: Nu nē, tas nav iespējams.

I: Nu, ko lai saka – “serdcu ņeprikažeš“.

Tad sekoja ilgstošāks klusums no manas puses…

I: Tev nebija jāsarunā ar mani tikšanās, lai pavēstītu, ka Tava interese par mani ir zudusi.

V: Jā, es zinu, tagad es esmu kretīns! Nē, vienkārši man nepatīk, ja man to nepasaka klātienē.

No manas puses sekoja klusums….

V: Šonakt Tavs spilvens smagi cietīs!!!

Ko???? Amazing!!!  Un tas pat nebija jautājums, bet apgalvojums! – es nodomāju…

I: Vecīt, Tu esi reāli sadomājies – es neesmu Tevī iemīlējusies!!!

Sarunas turpinājumā es viņam pateicos par kopā pavadīto laiku, novēlēju veiksmi meklējumos un tā mēs šķīrāmies ar vienkāršu – atā…

Vai es ko nožēloju? Nē! Dzīvoju pēc principa – vai nu ir, vai nu nav! Nedaudz jau es ar viņu uzvedos kā “pēdēja cerība”, bet ko nu vairs (pēdējā cerība – izmisusi sieviete, kura meklē sev partneri, atklāti izrādot pretējam dzimumam savu interesi, piemēram, aizsūtot kādu bildi – ar dziļāku dekoltē vai atklāti paužot savas vēlmes).

Un ziniet ko???? Es apskaužu Vara pašpārliecinātību, un bezkritisku attieksmi par sevi. Te ir ko mācīties! Lai gan šī piezīme par pieraudātā spilvena varbūtību man šķita ļoti augstprātīga, tomēr tā lika aizdomāties. Cik viegli ir tad, ja Tu sevi mīli visos dziļākajos saprāta līmeņos. Cik viegli šķietami vēlamo pieņemt par realitāti un beigt ņemties… necilāt prātā varbūtības un, galu galā vadīties pēc sajūtām un intuīcijas. Man šī bija tiešām skaistā kolosālā un visādā ziņā brīnišķīgā randiņpieredze. Varis patiešām ir brīnišķīgs puisis un es no sirds ceru, ka viņam viss izdosies!

Manai Tinder klejošanai, lai gan no aplikācijas esmu izdzēsusies, nav pienācis gals, jo Kūkotavas čalis ir atgriezies! Čatojam! Vai būs randiņš – laiks rādīs. Vai man taps jauns Tinder profils – laiks rādīs!

P.S.  mani patiešām iedvesmo cilvēki!

P.P.S. Šodien ir  dzimis T- krekls ar spārnotu frāzi – “Šonakt spilvens necietīs”!

T – krekls drīzumā būs pieejams Morethansize bodē.

0 replies on “20.10.2017- TINDER SĀGA jeb Vari, šonakt spilvens necietīs!”