Vienkārši ideālas vakariņas

Kad ideālas vakariņas ir vairāk kā ideālas

“Mani vienmēr ir aizrāvuši cilvēki, un jaunas iepazīšanās mani iedvesmo. Kādā ballītē kopā ar restorāna saimnieci Viktoriju  Brovunu tapa doma par ideālajām vakariņām, un doma ir materializējusies!” Indra Salceviča.  Kāpēc Ideālas vakariņas? Jo par ideālām tās radīja cilvēki, gaisotne , garšīgs ēdiens, viegla izklaide un reibinošs vīns.

Ideālās vakariņas noritēja Vecrīgas sirdī – itāļu virtuves restorānā La Felichita.  Viesiem tika pasniegtas 3 kārtu vakariņas.  Uzkodas kusa mutē, pasta ar baravikām neatstāja vienaldzīgu nevienu no viesiem. Desertā viesi mielojās ar tradicionālajiem itāļu saldajiem ēdieniem – panna cota un Tiramisu. Vakara gaitā tika baudīts mākslinieka  Albano Karrisi vīna darītavā tapušais vīns,  viesi varēja iejusties modeļu lomā un tikt pie  mini individuālas fotosesijas. Vakara noslēgumā ik viens apmeklētājs tika  pārsteigts ar  pašmāju  zīmola Kinetics sarūpēto dāvaniņu.

Sagatavoja : Indra Salceviča, Foto: A.Belokapitovs

Kā bildēs var noprast – Kad vienkārši ideālās vakariņas izvēršas par vairāk kā ideālām. Smiekli, pozitīvisms un vieglas sarunas. Jaunas satikšanās. Ticu, ka dzima arī jaunas draudzības.  Atkārtosim jau 8. oktobrī . Biļetes meklē šeit

0 replies on “Vienkārši ideālas vakariņas”