Vizualizējam nākotni – Morethansize ballīte

Processed with VSCO with a6 preset

Vizualizējam nākotni!

6. janvāris ik gadu tiek atzīmēts kā Zvaigznes diena. Zvaigznes diena, arī Triju kungu diena, Triju ķēniņu diena un Trejkungu diena, ir kristiešu svētki, jo Mateja evaņģēlija 2. nodaļā stāstīts, ka tieši šajā dienā trīs Austrumu gudrie redzēja zvaigzni virs Betlēmes spīdam un devās meklēt jaundzimušo jūdu ķēniņu. Šie svētki dēvēti arī par Pagānu svētdienu, jo senāk latvju mājās šajā dienā uz durvīm vilka krustu, lai ļaudis un lopus pasargātu no lietuvēna. Zvaigznes dienu apvij daudz ticējumu – par laikapstākļiem vasarā, ražu, veselību un arī nāvi. Mūsdienās zvaigznes dienu uzskata par maģisku, tādēļ aicina cilvēkus domāt labas dienas un prognozēt sev saulainu nākotni. Arī Morethansize aicināja savas sekotājas pulcēties kādā burvīgā notikumu vietā – “Kolibrī dārzs”, lai ļautos dienas maģijai un prognozētu savu nākotni, veidojot vizualizācijas planšetes.

Cilvēka spēja domāt, aptvert, iztēloties un radīt apziņā tēlus darbojas nepārtraukti. Vienalga, vai mēs to apzināmies vai ne, mēs nemitīgi kaut ko iztēlojamies vizuāli vai “redzam” savā apziņā. Mēs veicam “vizualizāciju”.  vizuālizacijai ir ārkārtīgi būtiska ietekme gan uz to kā mēs jūtamies gan uz to kādu virkni ar notikumiem mēs nākotnē sagaidam. Šīs parādības, proti “vizualizēšanas” ietekme ir milzīga.  Cilvēks spēj īstenot visu, ko viņa prāts var aptvert un kam tic.

Mēs visi nemitīgi izmantojam savu iztēles spēju, bet vairākums cilvēku to dara neapzināti. Citiem vārdiem sakot, viņi neapzinās, ka nepārtraukti iedomājas un iztēlojas – attiecībā uz sevi, citiem cilvēkiem un pasauli kopumā. cilvēi kuri ir tendēti iedomāties lietas ar negatīvu skanējumu , visticamāk jau sevī ir ieprogrammējuši to kāds viņu darbībām vai lietām varētu būt sekas. Vārdu sakot, kā domāsi tā dzīvosi- sauklis ko Morethansize nereti izmanto savā socialajā vietnē Instagram tieši to arī apliecina.

Kā veidot savu vizualizācijas planšeti?

Pastāv vairākas versijas, kā veidot savu vizualizācijas karti. Visizplatītākā ir tā saucamā laimes rata metode.

Laimes rata metodi izstrādāja ASV zinātņu doktore Ketrīna Pondere. Tā tiek uzskatīta par ļoti iedarbīgu paņēmienu un metodi. Lai radītu savu laimes ratu, būtu nepieciešams liels kartons vai bieza papīra lapa, uz kura uzlīmē krāsainus Labā attēlus, kas parāda, ko tu vēlies īstenot savā dzīvē. Tās varētu būt bildes, bet tikpat mierīgi arī teksti. Atrodi grāmatās un žurnālos krāšņus, dzīvespriecīgus attēlus, kas ilustrē veselības stāvokli, panākumus biznesā, sirsnīgu ģimeni utt., ko tu vēlies īstenot savā dzīvē. Uzlīmē šos attēlus uz atbilstošā laukuma!  Kartes centrā ielīmē savu fotoattēlu.

   Kas būtu jāievēro, veidojot savu vizualizācijas karti?

Tu vari darināt vienu vispārīgu ratu vai karti, kas aptver visas tavas dzīves jomas. Sadali kartona gabalu četros vai piecos laukumos, piemēram: veselība, labklājība, ģimene, draugi, garīgie meklējumi.  Vari arī koncentrēties uz vienu konkrētu savā dzīvē aktuālo tēmu.

Ja izvēlies savu vēlmju kartē izmantot tekstus, atceries, ka svarīgi ir noformulēt vēlmi. Tev ir skaidri jāapzinās, ka noformulējums nedrīkst būt paviršs vai abstrakts. Domai ir jābūt skaidrai. Tu nevari rakstīt “gribu iemīlēties”, ja vēlies satikt abpusēju mīlestību. Tev jāraksta “gribu iemīlēties, un vēlos lai viņš mīl mani!”. Nevis “vēlos aizbraukt ceļojumā”, bet konkrēti kādā ceļojumā Tu vēlies aizbraukt! Jo ceļojums var būt arī komandējums, kurā Tu nevarēsi izbaudīt valsti vai apskatīt to, ko vēlies, jo būsi darbā. Nobeigumā gribam atgādināt, ka vēlmju kartēm jeb vizualizācijas kartēm nav noteiktas dienas, kad to veidot. Galvenais noteikums ir koncentrēties.

    

sagatavoja: I. Salceviča

0 replies on “Vizualizējam nākotni – Morethansize ballīte”