10 VIETAS, KUR PRECĒTIES

Izrādās, ka ir tik daudz iespējamo kāzu modeļu ārpus ierastā baznīca/dzimtsarakstu nodaļa+viesu nams, ka pirmajā brīdī aptrūkstas elpa! Bet mieru, tikai mieru! Esam atlasījušas un apkopojušas desmit idejas par vietām, kur kopā nosvinēt lielo dienu – dažas īpašas, dažas jau zināmas, dažas “wow, tā arī var?!”.  Visas atrodas un ir īstenojamas tepat Latvijā! Dažas jāieplāno laicīgi, dažās svini svētkus kaut vai rīt! Forši, ne?

PIEMĀJAS DĀRZĀ

Man šķiet, ka nekas nevar būt intīmāks par kāzām savā piemājas pagalmā.

MUIŽĀ

Kāzas muižā nav nekas jauns, bet ir viens BET! To atjaunošanas apmēri Latvijā ir auguši kā šēņu mežā pēc lietus, tāpēc kāp mašīnā un dodies meklēt to, par kuru vēl neviens nezin un svini kāzas tur!

CERIŅU DĀRZĀ

Ja lillā ir jūsu krāsa un ceriņu smarža jūs iegriež mīlas virpulī, tad skaidrs ir viens – jums jāaprecās ceriņu dārzā!

BAZNĪCĀ

Arī kāzas baznīcā nav nekas jauns, bet aicinu pievērst mazajām mīļajām baznīcām uzmanību un ienest tajās kaut nedaudz dzīvības dvesmas. Arī tajās, no kurām sienas vien palikušas.

PIE ŪDENS

Daudzas sapņo par kāzām pie jūras, bet tā nav vienīgā vieta, kur lūkoties! Uzmet aci ezeriem un labi paslēptiem dīķiem.

ŠĶŪNĪ

Hipsterīgi, bet ļoti omulīgi – svinēt kāzas šķūnī!

BOTĀNISKAJĀ DĀRZĀ

Sekojot tendencēm vēlme svinēt kāzas botāniskajā dārzā ir tikai pašsaprotama – zaļš, smaržīgs, silts un, galvenais, fons jau gatavs! Arī ziemā..un Latvijas vasarā arī.

IEMĪĻOTAIS RESTORĀNS

Ja restorāns, kurā pirmo riezi kopīgi vakariņojāt, nu kļuvis par jūsu iemīļotāko vietiņu pilsētā un vai nebūtu skaisti tur noslēgt apli un arī apprecēties?

VIRS JUMTIEM

Kad gribi paslēptis no pilsētas trokšņa, bet nekur tālu skriet negribi – brauc augšā! Par savu kāzu vietu izvēlies kādu terasi, balkonu vai jumtu.

LAUKU MĀJĀS

Laukos slēpjas sava burvība, ko nav iespējams atkārtot nekur citur. Tā ir tā patīkamā bērnu dienu sajūta – sajūta, ka esi mājās, drošībā. Noķer šo sajūtu arī savā kāzu dienā un precieties lauku sētā!

MEŽĀ

Mežā dzimu, mežā augu, mežā kāzas nosvinēju! Šķiet viena no neordinārākajiem kāzu svinību vietām, bet tajā pašā laikā viena no zaļākajām un dabai tuvākajām vietām.

Foto: Linda Lauva, Māris Baltskars, Linda Araya, The Kika Photography, Māsas, Kristīne Grinvalde, Miks Šēls, Ģirts Raģelis

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.