10 jautājumi par matu veidošanu

Cik slikta ir matu ikdienas gofrēšana matu saknēm?

Gofras nekādā gadījumā nevajadzētu lietot ikdienā, tāpat arī ikdienā nevajadzētu izmantot matu gludekli un/vai lokšķēres. Jebkurā gadījumā, izmantojot karstos instrumentus, obligāti ir jāizmanto karstuma aizsardzības līdzekļi, piemēram, OSiS+ Flatliner.

Kādā veidā panākt apjomu, neizmantojot gofru?

Ir vairāki matu veidošanas līdzekļi, kas ļauj iegūt maksimālu matu saknes piepacelšanu, neizmantojot gofras, piemēram, putas matu sakņu pacelšanai, Volume Up apjoma līdzekli, kuru var izmantot gan mitros, gan sausos matos, kā arī pūderi, kas piešķirs tūlītēju apjomu un tekstūru. Lai iegūt maksimālu apjomu visā matu garumā, varam rekomendēt OSiS+ Big Blast želeju, kuru lieto mitros matos.

Kādu ķemmi ieteiksiet ikdienas lietošanai?

Mēs nevaram ieteikt labāku materiālu, galvenais, lai ķemme būtu kvalitatīva. Labāk izvēlēties profesionālas ķemmes, ko var iegādāties specializētajos veikalos.

Keratīns ne tikai iztaisno matus, bet arī baro un mitrina tos. Cik patiesi iedarbīga šī procedūra?

Matu taisnošana ar keratīnu nebaro un nemitrina matus, tā ir paredzēta tikai un vienīgi matu taisnošanai. Cik iedarbīga varētu būt šī procedūra, mēs nevaram komentēt, jo Schwarzkopf Professional neražo līdzekļus matu taisnošanai.

Taču pastāv atšķirība starp matu taisnošanu ar keratīnu un keratīna saturošam procedūrām, jo tieši procedūras atjauno matu struktūru un uzlabo matu stāvokli.

Vai matu laminēšana ir tas pats, kas keratīns? Kādi plusi un mīnusi matu laminēšanai?
Laminēšana piešķir matiem gludumu un spīdumu, nevis tos taisno. Matu gludumu un spīdumu var sasniegt ar citām salona procedūrām, neizmantojot laminēšanu. Šajā gadījumā mati papildus iegūst arī barošanu un kopšanu.

Aktuālākie rudens/ziemas 2017 matu griezumi?

Modē ir īsi un vidēji gari griezumi, piemēram, pagarinātais bobs, kā arī dabīgas dinamiskas formas.

Ideālās Holivudas lokas, kā tās izveidot mājas apstākļos?

Galvenais noteikums, jāizmanto lokšķēres ar lielu diametru, protams, nedrīkst aizmirst par profesionāliem matu veidošanas produktiem matu aizsardzībai, tāpat jāpadomā par matu fiksāciju.

Matu pieaudzēšana – vai pēc tās neizkrīt dabīgie mati? Kāda būtu labāka matu pieaudzēšanas tehnika? (kapsulas, lentes, trešu piešūšana)

Jebkurā no šīm tehnikām ir vienlīdz laba, ja to veic profesionālis. Ja matu pieaudzēšanu veiks profesionālis, jūs iegūsies vislabāko rezultātu, un mati neizkritīs pēc matu pieaudzēšanas.

0 replies on “10 jautājumi par matu veidošanu”