15 iedvesmojoši stila blogi īsa auguma īpašniecēm!

Iepazīsties ar maza auguma blogerēm, kuru dzīvesstils un gaume iedvesmo!

Not Dressed As Lamb @Not Dressed As Lamb

“Es esmu Katrīna Sammersa (Catherine Summers) – 44 gadus veca britu sieviete, agrāk biju Londonas iedzīvotāja, bet tagad, kopā ar vīru dzīvoju pilsētas mājā Devonā, Anglijas dienvidrietumos. Sākumā blogs bija tikai veids kā dokumentēt to, kā es mainu savu stilu, tuvojoties četrdesmit gadu vecumam. Bet tas ātri guva popularitāti, tādēļ tagad es rakstu blogu uz pilnu slodzi un man ir lasītāji visā pasaulē.

Šo blogu rakstu, lai iedvesmotu visu vecumu sievietes graut priekšstatus par kaut kādu “vecumam atbilstošu” stilu – jūs atradīsiet informāciju par manu personīgo stilu un modes tendencēm, kā arī par novecošanās jautājumiem un veselību, skaistumu, un fitnesu. Lai gan man ir pāri 40, blogs ir kļuvis par vienu no vadošajiem Lielbritānijā un visā pasaulē.

Esmu ieguvusi balvu Best Fashion Blog 2015 un biju arī starp finālistiem AK Blog Awards Best Mode / Skaistuma Blogs gan 2015., gan 2016. gadā. Līdz šim publikācijas par mani bijušas Times Style žurnālā.”


***


***

Wendy Nguyen   Wendy’s lookbook

Vendija rod iedvesmu mākslā, dabā, kultūrā, arhitektūrā, ēdienā, cilvēkos un mūzikā un modē. Viņa atzīst, ka mode ir kā dzinējs, kas ļauj spēlēties ar formām un krāsām, lai uzburtu savu personīgo stilu.

Paralēli interesei par modi, Vendiju aizrauj tiesvedība nepilngadīgo jautājumos. Vendija absolvējusi Bērklija universitāti Kalifornijā, iegūstot bakalaura grādu psiholoģijā. Darbojusies kā brīvprātīgais konsultants Bērklijas klīnikā (Berkeley Free Clinic), nodrošinot mentālās veselības atbalstu bezpajumtniekiem. Šobrīd Vendija dzīvo Losandželosā un darbojas kā brīvprātīgais bezpeļņas organizācijā InsideOutWriters, kas sniedz atbalstu jauniešiem, kas pabijuši ieslodzījumā


***

Extra petite @extrapetite

Extra Petite ir modes un dzīvesveida blogs, kas piedāvā stila idejas un iepirkšanās informāciju. Šī bloga mērķis ir dalīties ar moderniem ierosinājumiem un risinājumiem sievietēm, kuras vēlas izskatīties stilīgi un justies pārliecinātas, neatkarīgi no sava auguma īpatnībām.

Autore par sevi: “Es esmu Džīna, meitene no Bostonas. Mans augums ir zem 5 pēdām (152 cm). Sākumā šis blogs  bija kā līdzeklis, lai es varētu dalīties savā pieredzē, veidojot garderobi no apģērbiem, kas der un komplimentē manam augumam. Agrāk es strādāju finanšu pakalpojumos un mazumtirdzniecības uzsākšanas nozarē.”


***

Walk in the wonderland @walk in the wonderland

“Laipni lūgti manā zemē, manā modes brīnumzemē! Es esmu Šerila Lūkasa. Walk in Wonderland ir mana stila dienasgrāmata, kurā es piedāvāju jums ielūkoties katras manas dienas izklāstā, ar skaisto Losandželosu fonā. Starp modes aprakstiem es padalos arī ar kādu dzīvesveida stāstu un skaistumkopšanas padomiem. 2010. gadā es uzsāku rakstīt blogu, taču tā pa īstam tas uzņēma apgriezienus 2013. gadā. Šī bijusi lieliska pieredze- iepazīties ar cilvēkiem, apmeklēt modes pasākumus, veidot attiecības un sadarboties ar citiem blogeriem. Mans sapnis ir radīt visu laiku lielāko garderobi, kurā es justos kā Alise Brīnumzemē. Es mīlu eksperimentēt, bet pārsvarā man patīk spēcīgas detaļas un šiks tērpos. Mani mīļākie ģērbšanās stili ir – preppy, glamour vai grange. Es dzīvoju šim brīdim, un tas atspoguļojas arī manā stilā.”


***

Stylishpetite @stylishpetite

2010. gadā dibinātais StylishPetite.com ir ASV modes blogs, kurā blogere Enija dalās ziņās par savu personīgo stilu, ceļošanu un dzīvesveidu, kā arī informē par atlaidēm un veikalu piedāvājumiem. Viss sākās ar Enijas vēlmi palīdzēt maza auguma sievietēm atrast un iegādāties apģērbu, kas labi der un labi izskatās. Pēc darbošanās ļoti stresainā biznesa vidē kopā ar vīru, Enija aizdomājās, ka ir jābūt vēl kaut kam, kas varētu kļūt par “viņas vidi”. Šobrīd sākotnējais mērķis- iedvesmot, palīdzēt un vienkārši dzīvot ar prieku, ir realizējies pilnībā.


***

Sydne Style @SydneStyle

Sidnija ir modes un skaistuma blogere, un radio stila eksperte Holivudā. Viņas mērķis- padarīt ikvienu stilu un modes tendenci sasniedzamu jebkurai sievietei, tulkojot jaunākās modes nedēļu idejas un slavenību tendences. Smēlusies iedvesmu savā modes redaktores un slavenību korespondentes pieredzē, Sidnija izveidoja blogu Sydne Style. Tas ātri kļuva par populāru iedvesmas avotu sievietēm visā pasaulē. Lasītāju pieprasījums dalīties ar padomiem un stila trikiem viņu pamudināja izveidot arī savu YouTube kanālu. Sidnija strādājusi pie slavenu zīmolu reklāmas kampaņām, piemēram, Old Navy, Express, Kola, Tide, Mary Kay, Target uc. Bijusi redzama arī People StyleWatch, Elle, Harpers Bazaar un citās vadošajās tiešsaistes publikācijās. Kā modes eksperte viņa tikusi pieaicināta arī televīzijas kanālos – Bravo, NBC, E! un TV Guide Network.


5inchandup @5pinchandup

Pelnrušķīte ir pierādījums tam, kā pareizās kurpes var mainīt visu dzīvi! 5inchandup blogs tapis pateicoties Somijā dzimušās Sandras mīlestībai uz modi un augstiem papēžiem.  Viņa to izveidoja 2010. gadā, tikai vienu gadu pēc pārvākšanās uz Londonu, kur uzsāka studijas modes koledžā. Šodien 5inchandup ir viens no Lielbritānijas populārākajiem modes blogiem un Sandra turpina iedvesmot savas lasītājas. Katru dienu, strādājot ar savu godalgoto fotogrāfu, uzmanības fokusā tiek paturēta fotogrāfijas kvalitāte un publikāciju cienīgs saturs. Regulāri mainot scenārijus, Sandra piedāvā lasītājiem ieskatīties viņas dzīvē caur viņas pašas māksliniecisko un unikālo skatījumu uz modi, skaistumkopšanu, dzīvesveidu un luksusa ceļojumiem.


Retro Flame @Retro Flame

Ērika Foksa ir modes un dzīvesveida blogere, kura dzīvo Ņujorkā. Koledžas laikā viņa pavadīja savas vasaras Ņujorkā, bet pastāvīgi dzīvo tur no pagājušajā gada. Kopš tā laika strādājusi Fashion PR, ar Whitney Port un Olivia Palermo, pie Refinery29 un nesen- kā sociālo mediju menedžere pie NYC Fashion Powerhouse, Camuto Group. IrishCentral’s  nesen atzinis Ēriku kā vienu no “Top 40 digitālās ietekmes zonā” un arī kā vienu no “Top 20 New York Style” stila blogerēm. Retro Flame ir blogs, kurā tiek dokumenta Ērikas dzīve- darbs, ceļojumi, tērpi un iedvesmas. Viņa ir strādājusi ar zīmoliem Michael Kors, Vera Wang un Ted Baker, un tikusi minēta plašās nacionālajās un starptautiskajās publikācijās, tostarp, Teen Vogue Seventeen un The Sunday Times stila žurnālos.


The Hanh Solo @The Hanh Solo

Hanha Solo ir šī iedvesmojošā bloga „balss”. Viņas stils ir ļoti mūsdienīgs, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi elegants. Hanhas raksti publicēti tādos mediju grandos kā Abercrombie & Fitch, The New York Times un Lucky Magazine.

Viņa pati stāsta, ka viss sākās 2013. gadā, kad viņa sāka studēt jurisprudenci. Bloga rakstīšana bija atpūta pēc garajiem vakariem bibliotēkā. Tas, kas sākās kā hobijs, šobrīd pāraudzis īstā kaislībā un laika gaitā spēcīgi attīstījis viņas pašas stilu un modes izjūtu. „Vienmēr esmu uzskatījusi, ka stils ir īstais līdzeklis, lai izteiktu sevi, lai parādītu, kas tu esi. Es ļoti ceru, ka iedvesmu savam personīgajam stilam manā blogā atradīs gan biznesa lēdijas, gan studentes, gan skolotājas utt.,” stāsta bloga autore.


***

Love Fashion Live Life @Love Fashion Live Life

Džoanna Doena (Joann Doan) ir Kanādā dzīvojoša un atpazīstama modes un dzīvesstila blogere, un īstena gardēde, kura mīl dzīvi un ceļojumus. Viņas īpašie stila padomi neliela auguma sievietēm tiek atzinīgi novērtēti jau vairākus gadus. Ja trūkst ideju, ko pasaulē redzēt un, kur baudīt izsmalcinātas maltītes, ir īstais laiks iedvesmoties Džoannas blogā Love Fashion Live Life. Un kāds interesants fakts – Džoannai ir melnā josta Aikido.


Sunkissed Steph @Sunkissed Steph

Stefa, kura absolvējusi Kalifornijas Universitāti savu blogu sāka rakstīt jau 2011. gadā. Kopš tā laika viņas stils un skatījums uz modi piedzīvojis visdažādākās manifestācijas, līdz nonācis līdz tam, ko Stefa šobrīd sauc par savu – urbānais minimālisms. Tīras līnijas un tikai dažas, noteiktas krāsas ir tas, kā sevi šobrīd apģērbā izpauž bloga autore. Blogā atradīsiet lieliskas fotogrāfijas, stila un modes paraugus, kā arī nedaudz no autores iemīļotākās mūzikas, bez kuras viņa savu dzīvi nevar iedomāties.


Hallie Daily @Hallie Daily

Hallijas Svensones (Hallie Swanson) blogā atrodami neskaitāmi padomi ikdienas ģērbšanās stilam. Bet tas nav viss; padomiem vienmēr līdzi nāk izdevīgas iepirkšanās knifi, lai lasītājām būtu viegli un interesanti apģērbties atbilstoši jaunākajām modes tendencēm. Bloga autore Ķīnā strādājusi televīzijā kā sporta ziņu reportiere, astoņus gadus bijusi arī ceļojumu aģente. Šis noteikti ir blogs, kurā ielūkoties, jo amerikāņu žurnāls Vanity Fair 2013. gadā izvirzīja Halliju Svensoni kā vienu no 20 stilīgākajām sievietēm, iekļaujot viņu pasaulē labāk ģērbto sieviešu topā (International Best-Dressed List).


Hello Framboise @Hello Framboise

Šajā blogā satiksiet Tamu, kura ir 149 centimetrus gara. Viņa uzskata, ka iepirkšanās šāda garuma sievietēm vienmēr ir izaicinājums, tāpēc labprāt dalās savos iepirkšanās piedzīvojumos un atradumos, lai katru dienu iedvesmotu citas sievietes visā pasaulē. Līdztekus savam ikdienas darbam jurisprudencē, Tama labprāt savā blogā aicina iepazīt viņas ikdienas dzīvi, kas ir arī modes pasaule, ceļojumi un īpaši notikumi, piemēram, viņas pašas kāzas, kas notika Parīzē.


Good, Bad, and Fab @Good, Bad, and Fab

Dženija Vu (Jenny Wu) ir juriste dienās un modes blogere naktīs. Dzimusi Šanhajā, bet uzaugusi Losandželosā. Sadarbojusies ar daudz un dažādiem zīmoliem – Gap, Sole Society, ShopBop, Saks Fifth Avenue un citiem. Blogā Dženija aicina lasīt viņas skaistuma un stila rakstus, kā arī pievienoties viņai izdzīvot dažādus neparastus notikumus mūsu parasto dienu virknējumā.


Fashion Me Now @Fashion Me Now

Lūsija Viljamsa dzīvo Londonas rietumu daļā un strādā modes nozarē sešus gadus. Karjeru viņa sāka kā asistente Sheerluxe.com un InStyle žurnālos, līdz kļuva par  modes un skaistuma redaktori, rakstot par tendencēm un inovācijām modē. Lūsija tagad ir pilna laika blogere, rakstniece un zīmolu konsultante.

“Vasarā, pēc augstskolas pabeigšanas, es sāku veidot Fashion Me Now blogu kā savu moodboard, kurā izliku visas iedvesmas – tas notika vēl pirms izveidojās Pinterest! Dažu pēdējo gadu laikā blogs ir attīstījies un tajā tiek aplūkoti tērpi, ceļojumu dienasgrāmatas un skaistumkopšana, ko papildina iedvesmas un iepirkšanās jaunumi.”Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.