10.01.2018 VO VELNS – SPEED DATE

Dienā, kad publicēju savu pirmo ierakstu par Tinder čaliem, Morethansize komandas Zanda man atsūtīja linku, ka ir nopērkamas biļetes uz speed date Rīgā… Ilgi nedomādama teicu: “Jā – jāiet! Kāpēc gan ne?” Par šo pastāstīju draudzenei Elīnai, un nu mēs devāmies uz speed date pasākumu pagājušā gada nogalē, vienā no svētdienām. Vispirms par pasākumu – restorāns, uz katra galda numurs – gara piereģistrēšanās kārtība, kas ļauj jau iepriekš vizuāli nopētīt atnācējus. Starp citu, pamanīju vienu vīriešu pāri, kuri notinās, ieraugot meitenes – laikam īsti nebija pa prātam. Ejam tālāk… Mazliet par organizatorisko pusi – 25 EUR biļetes cena, un vai tiešām ne kafija, ne tēja vai ūdens? Domāju, tās pat nav ekstras. Konkrēti manā speed date pasākumā bija 27 cilvēki. Domāju, ka ūdens glāze vai tēja vairāk par 50 EUR neizmaksātu, bet tas tā – nedaudz kritikas organizētāju pusē.

Tātad nu balle sākās – 13 džeki, 5 minūtes katram. Kopumā visai jautri pavadīta stunda. Vīriešu vecums – 30-40, nodarbošanās – 50% no viņiem bija IT speciālisti, starp pārējiem kādi pāris inženieri un pat Satiksmes ministrijā strādājošs ierēdnis. Protams, frīki arī neizpalika, kā jau parasti, bet pieļauju domu, ka es arī tāda mazliet frīkaina. Vārdu sakot, atmiņā iespiedās pieci, varbūt vairāk ar saviem stāstiem vai personībām. Tā, ka kāds mani uzrunāja ar wow sajūtu… tā nebija. Bet bija interesanti.

Pieminēšu pāris no satiktajiem mīlestības meklētājiem!

Misters nr. 1 – uz speed date ieradās ar grāmatu rokās – “Pašizaugsmes treniņi”. Interesanti, ko viņš gribēja pateikt? Esmu vērsts uz pašizglītošanos? Es izglītojos? Esmu gudrs? Vai būšu gudrs? Uz jautājumu: “Ko Tu te dari?”, viņš atbildēja: “Nu, redzi, pirms gada šādā pasākumā atradu meiteni, ar ko svinēt Jauno gadu! Šogad nācu ar šādu pašu mērķi.”

Misters nr. 8 – ļoti omulīga paskata vīrietis, kas noteikti bija atnācis uzjautrināties. Vispirms sāka stāstīt, ka dzīvojis ar sievieti, bet viņai katru dienu līgo esot bijis (Līgo 2 litru aliņš) un, nu, cik tad to var turēt, bet vispār jau viņu šobrīd no dzīvokļa met ārā, gribot atrast, kur, kā saka, piesist sānus. 100 punkti izdomāts stāsts, jo Misters 9 bija Mistera 8 draugs.

Misters nr. 9 – stādījās priekšā kā Panda taksists, šķīries, ir meita, bet nu kaut kā viņam tai taxi patīkot, sākotnēji domājis, ka pagaidu darbs, bet nu esot aizsēdējies.

Misters nr. 10 – tiešām lielisks kandidāts, viegla saruna, inteliģents, atvadoties teica, ka labprāt vēlreiz ar mani satiksies.

Misters nr. 3 – 30 gadus jauns inženieris, kuru uz speed date atsūtījuši draugi. Ļoti sakarīgs, inteliģents un tiešām jauks puisis, kuram tiešām varētu būt superīgi, jautri draugi.

Vakara noslēgumā pārskatīju savu lapu. Esmu ievilkusi 2 plusiņus.

Pēc divām dienām atnāca e-pasts, ka man ir izveidojušās abpusējas simpātijas. Bija norādīti simpātiju vārdi, e-pasta adreses un telefona numuri. Identiskas ziņas tika nosūtītas arī puišiem… Ir 10. janvāris – neviens nav zvanījis…

Ko es secinu – iepazīties ir jāiet, un man pat šķita, šis veids ir labāks nekā Tinder… 5 minūtes un tu saproti – ir vai nav… Vai vērts tērēt laiku… Ko vēl? 14. februārī arī Morethansize rīkos speed date! Jo patiesībā galvenais taču ir iepazīties un tad jau redzēs 🙂

 

0 replies on “10.01.2018 VO VELNS – SPEED DATE”