05.09.2017 – TINDER randiņčaļi

Es biju Randiņā! Satiku tiešām jauku puisi, nevarētu teikt, ka vizuāli viņš būtu manā gaumē, bet visai sakarīgs, sakarīgas lietas runā… es teiktu -ciets rieksts. Parasti man izdodas cilvēkus nolasīt uzreiz, bet šis nebija tas gadījums. Jebkurā gadījumā, jauks jauneklis – nedaudz jaunāks, arī stabils – ar to es domāju – ir darbs, ir hobiji. No studentu koorporācijas vides, džentelmenis. Randiņš patiešām bija jauks. Biju patīkami pārsteigta – tiešām sakarīgs čalis. Vai būs otrais randiņš? Tas nu gan viņa ziņā, bet es turpinu izklaidi Tinderī.

Aiz gara laika uzdūros Tinderī kādam pavisam intriģējošam nikam – kretīns vai kaut kā tamlīdzīgi, man likās interesanti, kas gan aiz tā nika slēpjas, piespiedu sirsniņu un ta dā, izrādās šis misters “lieliskais” bija atzinis mani par labu esam. Tā nu es tiku pie radiņa numur 4. Biju darbā, turklāt aktīvās čatošanas līdzdalībniece bija grimmētaja Mārīte. Tā mēs kretīna kungam pasūtījām kafiju un bulciņas ar saldējumu. Sagaidījām viņu Kinostudijā. Atbrauca – mēs ar Mārīti divatā, es šim smejot teicu – ja kas, Mārīte bonusā! Tikām pie kafijas un bulciņām. Sarunu turpinājām kafejnīcā. Ļoti jauks, vienkāršs puisis. Kāpēc es neaizgāju uz otro randiņu ar viņu? Bet viņš sauca!!! Jo puisis īrēja dzīvokli kopā ar saviem draugiem. Tā teikt – ieilgusi koju dzīve. No vienas puses es saprotu, kādēļ tērēt naudu un īrēt dzīvokli vienam pašam, no otras puses – Tev ir 37 gadi! Ar vienu kāju sorokovņikā! Vai tikai man tas liekas dīvaini? Un protams, arī pagātnes jautājums – ja tev 37 gados nav bijušas ilgstošas attiecības vai laulību pieredzes – kaut kas tur nav… nebija jau tā, ka nav pieredzes vispār!!! Var jau būt -ja viņš būtu bijis uzstājīgāks, es aizietu arī uz otru randiņu, lai saprastu, kas tam lācītim vēderā. Bet nu otra randiņa nebija.

Todien arī uzdūros Tinderī kādam vecam paziņam, ar kuru biju gājusi uz randiņu 21 gada vecumā. Toreiz viņš mani izbrāķēja. Jo toreiz randinu apmeklējums bija sociāls eksperiments žurnālam “Santa”. Kad viņam to pavēstiju, viņš man atklāti pateica, ka esmu tā kā nedaudz par lielu viņam. Lieki piebilst – toreiz es biju savā vissmalkākajā veidolā. Šodien radās doma – varbūt vajag tādu lielu Tinder ballīti, skatos ļoti daudz vīrieši meklē sev otrās puses, pieļauju domu, ka meitenes Tnderī ir pārstāvētas divtik.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.