01.08.17 par Indi

Te nu es esmu ar kolas pudeli rokā… Es saviem bērniem kolu nedodu dzert, bet mūsu ome to sauc par indi.

Jā, tieši par indēm es gribētu šodien ko teikt.

Senajā Ēģiptē – lai indīgu čūsku kodiens neizraisītu nāvi, valdnieki ik dienu uzņēma pilienu nāvīgas indes, tādējādi pieradinot savu organismu pie tās un kļūstot pilnīgi imūni pret indes iedarbību gadījumos, kad čūskas patiesi viņus sakoda. Mūsdienās nevajag čūsku, lai justos slikti un sētu sevī sēklu, kas audzē neapmierinātības un kompleksu koku. Pietiek ar cilvēku vārdiem un ņirgāšanos, lai vienkārši cilvēki justos slikti. Personīgi es esmu imūna pret šādām verbālajām caurejām – indēm. Iespējams tādēļ, ka to indes pilienu esmu saņēmusi jau no bērnības, bet citiem šī izgāztā inde liek sarauties čokurā. No vienas puses – neliela indes deva norūda, no otras puses – iznīcina. Verbālā inde ir vistrakākā, jo iesēžas atmiņā un mēģina tur iesakņoties. Kopš esam atklāti runājušas par virssvaru lietām, verbālās indes deva nav izpalikusi arī mūsu Youtube kanālā un citu mediju forumos, bet par nožēlu čūskām, man jāsaka – piedodiet, bet nekas nemainīsies. Nemainīsies ne mans viedoklis, kurš balstīts uz manu personīgo pieredzi, ne mana komunikācijas forma. Nekas. Indi varat paturēt – lieka resursu tērēšana .

Dāmas, ticiet man, vienmēr dzīvē būs čūskas un indes, vienmēr būs Delma un Rama – kurš margarīns ir labāks – dievs vien zina! Iepakojums norāda tikai formu atšķirību. Tā es varētu turpināt un turpināt. Tādēļ es šodien paceļu kolas glāzi par to, ka ir gan Rama, gan Delma, gan arī saldkrējuma sviests. Par to, ka ir izvēles iespējas un Mums, un Jums ir izvēles iespējas dzīvot ar pilnu krūti tā, kā mēs to vēlamies, tā, kā sirds to jūt! Un tādas, kādas esam! Nav ko klausīties Ramās, ja ir pilna pasaule ar sviestu, ko baudīt! P.s. MORETHANSIZE nav par virssvara popularizēšanu, Morethansize ir par dzīves tveršanu un baudīšanu. Tādas, kādas esam un punkts!

P.p.s. vai pamanījāt manu kleitu? Lieliska vai ne?  Kaimiņu zīmolam Julija Janus ir sākušā izpārdošanas. Šo un daudzas citas kleitas var iegadāties ar lieliskām atlaidēm līdz pat 40% . Ieskaties šeit

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.