Dzīve ir skaista

Tu esi balta, zaļa vai pelēka vārna? Kādu gaisu Tu elpo? Kādas garšas Tu baudi? Kur Tu smelies savu prieku? Kur Tu rodi savu  spēku?

Grāmatas, kuras nopērkamas mūsu grāmatu veikalos, slavina smalku parīziešu mākslu vājēt, mākslu mīlēt un dzīvot? Vai, esot Parīzē, kāds šīs izcilās “viņas” vispār ir saticis? Vai stāsti un mīti nav radījuši priekšstatus, kurus mēs cenšamies iedzīvināt realitātē? Vai Kerijas Bredšovas pielūgšanas kults Latvijas presē nav nedaudz aizķēries? Pārāk daudz jautājumu!

Stereotips ir tas izmērs, kurā mūs pūlas iesprostot! Bet sievietes visos laikos bijušas tik radošas, ka savulaik viņu dēļ pat kurti neskaitāmi sārti! Jā, neliegsimies, mēs katra esam burve savā veidā! Mēs uzburam skaisto no nekā, mēs radām sevi un savu pasauli, mēs mīlam, un tas ir neaptverams spēks! Jo tā ir dzīve, un dzīve ir skaista!

Mēs – Morethansize komanda – gribam vienkārši dzīvot ar baudu,  jo dzīve ir kaut kas vairāk par ietilpšanu 36. izmērā un kafijas dzeršanu Monmartrā. Mēs gribam parādīt Parīzei un Romai, kā dzīvo, mīl, ēd un lūdzās latvietes! Mēs ēdīsim, filmēsim, dejosim, pucēsimies un ļausimies trakiem izaicinājumiem. Mēs dalīsimies ar savām zināšanām un to, ko sev esam atklājušas. Mēs Tevi nemācīsim dzīvot – mūsu mērķis ir informēt un dalīties. Mēs esam superkomanda!

Garša – tā mēs baudām ēdienu, mūziku, kino un mākslu, dabu un kultūru

Vējš – tas ir virziens kurā lūkojamies, kustība, kas mūs spārno, ceļš, kas aicina

Drosme – nāc līdzi un nebaidies!

Stils – te mēs dalāmies ar to, kā veidojam  garderobi, kur iepērkamies un no kā iedvesmojamies

Bodē – ir vērts iegriezties, jo esam atradušas īstas “pērles”