ACI PRET ACI

indra-salcevica_4030-aiga-redmane-small

Sveika! Esmu Indra, interaktīva dzīvesstila žurnāla Morethansize idejas autore un radītāja. Esmu mamma diviem burvīgiem dēliem, sieva savam vīrietim un uzticības persona draugiem. Savas idejas es realizēju apģērbu zīmolā RedSalt, darbojos kā stiliste televīzijas un preses projektos. Bet visupirms es esmu sieviete.

Sākotnēji, tuvas draudzenes iedvesmota, vēlējos radīt blogu.  Tad šī doma apauga ar idejām un kļuva plašāka. Ideja atrada domubiedrus, un tā dzima Morethansize – žurnāls, kurš radīts ikvienai sievietei. Žurnāls, kura mērķis ir dalīties ar idejām. Žurnāls, kurš informē par aktuālo, par to, kas mums, sievietēm, ir svarīgs.

Kāpēc More Than Size? Jo es ticu, ka dzīve ir kaut kas vairāk par ietilpšanu stereotipu rāmjos!

Es zinu, ka cīņā ar stereotipiem un cilvēkā ieaudzinātām, vai citādi kultivētām vērtībām, uzvara nav iespējama… Tomēr, es esmu pārliecināta, ka mainot savu  attieksmi pret lietām, notikumiem, situācijām, mainās arī mūsu iekšējās sajūtas, jo mēs pašas maināmies.

Reiz kāda pasniedzēja augstskolā man teica – Indra, Tev jāvājē, jāmet nost svars! Tev jānēsā tas, ko Tu radi! Pretējā gadījumā – kā tad Tu vispār sapratīsi, ko Tu radi? Es “uzmetu spuras” un uz lekcijām pie šīs pasniedzējas vairs negāju. Diplomā dabūju 5 (desmit ballu sistēmā), iedomājaties?! Toreiz man bija 20 gadi. Šodien es zinu, ka “spuru mešana” šādā situācijā ir bezjēdzīga… Tā bija pasniedzējas pārliecība un viņas aizspriedumi, viņas izpratne par to, kā visam jābūt. Es jutos lieliski toreiz, un tā jūtos arī tagad. “Savā ādā” es dzīvoju harmonijā un komfortā, radu modi un svinu dzīvi!

Nedaudz vēstures

Esmu modes dizainere Redandblacksalt.com, kā arī dažu starptautisku konkursu laureāte. Vairākus gadus esmu strādājusi Latvijas drukātās preses telpā, proti, bijusi modes redaktore žurnālā UNA, vēlāk žurnālā OK un žurnālā Cosmopolitan Latvija. Kā neatkarīgais stilists, esmu veidojusi neskaitāmas modes fotosesijas žurnālam Klubs un dažādiem reklāmas projektiem. Vairākus gadus es veidoju stilu daudziem TV projektiem, sadarbojoties ar OnAir Studio, LNT un TV3. Paralēli tam, esmu aktīvs Latvijas modes zīmolu apvienības biedrs.